رمان یغمای بهار
رمان یغمای بهار

دانلود رمان یغمای بهار اثر الف.کلانتری (یاسی) با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با لینک مستقیم

دلای ایلیاتی با فرار از بند بند ، خود را به بهشت شانه های مردی رساند که کوه و سبیی ممنوع . یک من ، یک تو و دنیایی حرف . یک کلام ، درد و درد و درد .

خلاصه رمان یغمای بهار

امروز پنجمین خرابکاریه . مراسم چهلم خراب شه دودمان همه رو به‬ باد می‬دم . ‫صدای فریادش آن قدر گویا و رسا بود که صدا از هیچ کس در نمی‬ آمد!

‫معمولا از زمانی که برگشته بود . صدایش به گوش کسی نمی رسید و‬ ذات کم‬ حرفش با خارج رفتن هم عوض نشده بود.‬

سر همه پایین بود و کسی آتش گرفتن خرمن گندم را گردن نمی‬ گرفت . دندان قروچه ای کرد و نفرتش از این ملک و خان بودن را سر آن ها‬ خالی کرد.
‫وای به روز کسی که بدونم تموم این خرمن سوزوندنا زیر سر اونه پوستشو میکنم توش پر کاه می کنم بشه مترسک باغ و مزرعه!‬
‫نگاهش روی تک تک رعیت چرخید و بی حرف به طرف سررر سرررای‬ خانه‬ رفت . ‫در آشپزخانه صدای دیگ های چدن و مس به هوا بود و هرکس‬ مشغول کاری‬ بود!

‫چهلم هدایت خان بود و کل بزرگان دعوت بودند . ‫بدلیل مرگ ناگهانی پدرش هدایت خان با تلگرافی به ایران بازگشت و جایی‬ باید می ماند که برای رهایی قید خان بازی و ثروت و زمین ها را زد و‬ برای‬ درس خواندن به امریکا رفت!

‫ماه منیر که پشت در اندرونی فالگوش ایستاده بود اما چیزی دستش را‬ نگرفت . با لب هایی آویزان به سمت مطبخ رفت!

‫چشمش که به مادرش پای دیگ افتاد، با لحنی سؤالی پرسید : گوش وایستادم ولی …

به لینک زیر مراجعه کنید :

دانلود رمان یغمای بهار

دانلود رمان جدید | رمان بوک | رمان عاشقانه رمان ,یغمای ,بهار ,دانلود ,رمان یغمای ,یغمای بهار ,دانلود رمان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وکیل پایه یک دادگستری سایت سرگرمی و تفریحی برترینا پریناز چت|چت پریناز|پریناز چت اصلی سایت تفریحی پرتک یه دریا سجاده فرش مسجدی ???????????? راهی برای رسیدن به موفقیت فردی ارائه راه حل های کاربردی برای مشکلات خیریه ها